ОЗУ «БЕРКУТ»?

Новини з місць зіткнень міліцейських спецпідрозділів і протестувальників, а також повідомлення про чергові затримання, викрадення, побиття, знущання й навіть смерть активістів, які щоразу доводиться чути, дивитися або читати, нагадують не інформацію про життя стабільної країни, а, швидше, відомості з передової лінії фронту, де відбуваються запеклі бойові дії. Причому страхіття, з повідомленнями про які доводиться стикатися навіть не щодня, а щогодини, здебільшого здійснюються представниками правоохоронних органів.

Tags: 

КІСТКУ КИНУТО

Верховна Рада почала працювати, але у новий спосіб – мовчки. Фактично вона мовчить уже два місяці, від неї так і не прозвучала оцінка того, що відбувається в країні.

Після тривалих перемовин похапцем відмінили закони, проголосовані 16 січня ц.р. З них чотири підтвердили 257 голосами, але під новими номерами. При цьому не можна було добитися підтвердження, чи це автентичні закони. Фракція КПУ знову «виграла» - проголосувала тільки за «свої» закони, хоча Голова ВРУ запевняв, що таке рішення – це спільна позиція усіх фракцій.

Tags: 

НАДЗАКОННЕ ПРОТИСТОЯННЯ ЧИ ДІАЛОГ?

Коли ситуація виходить за законодавчо встановлені межі, розрізняють поняття «беззаконня» і «протизаконня». Під першим розуміється такий стан речей, коли суспільні відносини не регулюються законом, тобто не існує законодавчо встановлених норм поведінки. Наприклад, у такому стані знаходилася Україна 90-х років минулого століття, коли безліч нових економічних відносин не були врегульовані, що створювало можливості для порушень і зловживань.

Tags: 

Заява Народної Партії

"Зволікати – шкодити країні"
Мільйони наших співгромадян та міжнародна спільнота з надією очікували початку роботи позачергової сесії Верховної Ради України, яка мала розглянути питання щодо врегулювання політичної кризи та забезпечення стабільності в державі й стати центром розв’язання конфлікту.
На жаль, Верховна Рада України поки що цих надій не виправдовує. Протягом декількох днів проводилися незрозумілі втаємничені перемовини між владою та опозицією, готувалися підкилимні домовленості. Схоже, що політики вкотре забули про людей, як тільки розпочалися розмови про розподіл влади й можливі посади.

ВІДСТАВАННЯ У 250 РОКІВ

Літр молока в Києві коштує 8 гривень, а в Брістолі — 13. Гарна двокімнатна квартира неподалік від центру Брістоля здається за 625 фунтів (8000 грн), а в Одесі оренда такої самої коштуватиме майже 5000 гривень. Згідно із даними сайту , який порівнює вартість життя в різних країнах, жити в Брістолі лише вдвічі дорожче, ніж в Одесі. Чому ж тоді така велика різниця у доходах?

Tags: 

БІЛА ЦЕРКВА ВСЕ БІЛЬШЕ ЗБИРАЄ НЕВДОВОЛЕНИХ ЧИННОЮ ВЛАДОЮ

З другої спроби 27 січня відбулася позачергова сесія Білоцерківської міської ради. На порядок денний виносилося єдине питання: вирішення суспільно-політичної кризи в Україні. Після активного обговорення, промов, аргументів депутати 36 голосами (у тому числі фракція Народної Партії) прийняли звернення до Президента та Верховної Ради України з вимогами:

Сторінки

Новини

21/10/2014 17 : 26

Фактами рейдерских захватов предприятий сегодня, к сожаленью, мало кого удивишь.

30/05/2014 15 : 21

У неділю 25 червня країна обирала Президента.

30/05/2014 15 : 15

Вітання Петру Порошенку почали надходити відразу після озвучення даних екзит-полів. Причому не тільки з боку конкурентів, а й майже з усіх світових столиць.

30/05/2014 14 : 57

Молодіжний тренд
Право на додаткову пільгу

30/05/2014 14 : 55

Люди проголосували за визначеність, передбачуваність та замирення країни, припинення протистояння

16/05/2014 11 : 38

Нинішні військові зіткнення на Сході країни деякі воєнні експерти назвали «гібридною війною», оск

16/05/2014 11 : 35

Після псевдореферендумів на Донбасі, які виглядали ще більш карикатурно, ніж аналогічна операція

16/05/2014 11 : 31

Оздоровлення економіки
Втрата банків
Спрощення для долара
Омбудсмен для бізнесу

16/05/2014 11 : 25

Стрімкість і глибина трансформаційних змін на світовій арені, в епіцентрі яких несподівано опинил

10/05/2014 13 : 40

Найрезонанснішими подіями останніх днів, безумовно, стала масова загибель людей минулої пятниці в