Ціни найвищі, сервіс найнижчий?

Готуємося до Євро-2012…
Якщо ви тримаєте в руках свіжий номер «Народної» та читаєте ці рядки, це означає, що до початку Євро-2012 залишилося 100 днів з гаком.

Tags: 

З хворої голови на здорову

Скандал між колишнім «бютівцем» Рибаковим та нинішнім «бютівцем» Забзалюком став, на жаль, ще одним свідченням того, наскільки далекою від європейських зразків є вітчизняна політична система. Історія з депутатськими грошима вийшла настільки брудна і заплутана, що займатися нею не схотіла навіть прокуратура. Тим більше обурливим є прагнення вплутати у неї людей, абсолютно до цього не причетних.

Tags: 

Кому – “Чікі», Кому – «Пікі»

Наприкінці парламентського тижня законодавці мають заслухати звіти міністрів аграрної політики та продовольства і закордонних справ Україн. За деякою інформацією, в порядку денному п’ятниці може з’явитися й тема нашої «газової труби», про що – у наступному номері. Також у № 8 «Народної» ми поговоримо про нові кадрові рішення Президента (В.Хорошковського призначено першим віце-прем’єром, а П.Порошенка та Ю.Колобова - відповідно міністрами економічного розвитку і торгівлі та фінансів). А поки що про те, як розпочиналася у Верховній Раді пленарна чотириденка.

Газовий велосипед

Минулого тижня Росія запропонувала Україні відновити переговори про ціну на газ. Перемовини, які велися до нового року, не принесли успіху. Тож сторони мали час, щоб подумати і пошукати обхідні маневри. Проте вже зараз можна передбачити, що відтоді позиції переговірників навряд чи сильно змінилися. Найцікавіше те, що для вирішення складного газового питання зовсім не треба заново вигадувати велосипед. Адже, що саме і як робити, було відомо ще десять років тому.

Tags: 

Сам собі суддя

Другий рік у країні триває судова реформа. Вона мала унеможливити корупцію в судах, підвищити кваліфікацію служителів Феміди, покращити їхнє фінансове становище, а правосуддя зробити доступним для кожного українця. Проте, попри очікування, помітного покращення так і не відбулося. А це означає, що підходи до реформування судової системи час міняти. І, не в останню чергу, варто збільшити роль суспільства при призначенні суддів та контроль за їхньою діяльністю.

Tags: 

„Друге дихання ” в інтерпретації Міністра освіти

Нещодавно прочитав на сайті УНІАН матеріал про освітні реформи в Грузії. Відверто кажучи – вражає. За відносно короткий проміжок часу там практично здолали корупцію в середній та вищій школах. А головне – забезпечили справедливий доступ до вищої освіти. Вирішальним фактором став не гаманець або зв’язки батьків, а освітній рівень абітурієнта. Тут не винаходили велосипеди, не пропонували враховувати бал атестата (чого навіть у СРСР тривалий час не робили), а просто вивчили досвід країн, де освітній і науковий рівень є взірцевим для інших держав.

Сторінки

Новини

21/10/2014 17 : 26

Фактами рейдерских захватов предприятий сегодня, к сожаленью, мало кого удивишь.

30/05/2014 15 : 21

У неділю 25 червня країна обирала Президента.

30/05/2014 15 : 15

Вітання Петру Порошенку почали надходити відразу після озвучення даних екзит-полів. Причому не тільки з боку конкурентів, а й майже з усіх світових столиць.

30/05/2014 14 : 57

Молодіжний тренд
Право на додаткову пільгу

30/05/2014 14 : 55

Люди проголосували за визначеність, передбачуваність та замирення країни, припинення протистояння

16/05/2014 11 : 38

Нинішні військові зіткнення на Сході країни деякі воєнні експерти назвали «гібридною війною», оск

16/05/2014 11 : 35

Після псевдореферендумів на Донбасі, які виглядали ще більш карикатурно, ніж аналогічна операція

16/05/2014 11 : 31

Оздоровлення економіки
Втрата банків
Спрощення для долара
Омбудсмен для бізнесу

16/05/2014 11 : 25

Стрімкість і глибина трансформаційних змін на світовій арені, в епіцентрі яких несподівано опинил

10/05/2014 13 : 40

Найрезонанснішими подіями останніх днів, безумовно, стала масова загибель людей минулої пятниці в