ЧУЖОЇ БІДИ НЕ БУВАЄ

Драматичні події в Криму не залишили байдужими народників Житомирщини. Дізнавшись про те, що українські військовослужбовці заблоковані у військових частинах і відчувають продовольчу скруту, голова обласної парторганізації Микола Рудченко терміново зібрав депутатів обласної ради від Народної Партії. Одностайно було вирішено надати допомогу військовим 36-ої окремої бригади берегової охорони, які чи не найбільше потерпають від непроханих гостей. У лічені години зібрали кошти й закупили на суму понад 50 тис. грн вершкове масло, сало, цукор, крупи, кондитерські, тютюнові вироби, чай. Найактивнішими були Петро Литвин, Володимир Ткачук, Володимир Дідківський, Анатолій Левицький. Валерій Сосуля надав мікроавтобус.

Новина швидко поширилася по місту й ось уже житомиряни активно включилися в благородну справу. Так, на Житньому ринку зібрали продуктів ще на 10 тис. грн. ,,Це наші діти стоять на кордоні. Знайте, що ви для нас близькі, рідні,” – звернулася до мешканців Криму підприємець Надія Задько.

5 березня делегація з Житомирщини, до якої ввійшли Микола Рудченко, Валерій Сосуля, Юрій Рудченко, представники місцевих ЗМІ, які прагнуть показати реальну картину в Автономній Республіці Крим, двома автомобілями вирушила в дорогу. А вже шостого – вони зустрілися з воїнами, а також мешканцями селища Перевальне. Це була зустріч із сльозами на очах, словами подяки та віри в краще майбутнє України. Про цю зустріч ми детально розповімо в наступному номері газети.

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.