Молодіжний тренд
Сьогодні на українському ринку праці новий тренд - роботодавці почали активно наймати молодь. Які вакансії і в яких сферах пропонують молодим фахівцям?
За словами контент-експерта кадрового порталу rabota.ua Тетяни Пашкіної, кількість вакансій зросла в рази, серед роботодавців - імениті компанії. "Якщо говорити про цифри - за 30 днів на нашому порталі було розміщено понад 26 000 вакансій для фахівців початкового рівня без досвіду роботи", - відзначає експерт.
За даними дослідження rabota.ua, у першому кварталі 2014 кількість вакансій для молодих фахівців виросла не тільки абсолютно, а й порівняно з вакансіями на інші рівні посади з 11% до 17%.
"Цікавий тренд - фахівцям початкового рівня пропонують не тільки звичні вакансії типу торгових представників і операторів контакт-центру, а й досить серйозні позиції на кшталт: бренд-менеджера або менеджер з продажу медичного обладнання із зарплатою в 8000 гривень і пристойним соцпакетом (ноутбук, пальне, моб. зв'язок і т.д.) і навіть заступника директора (за наявності невеликого досвіду за професією)", - розповідає Тетяна Пашкіна.
Тому, додає вона, якщо в студента під час навчання є час для підробітків, є шанс отримати дуже пристойну роботу практично разом з дипломом.
Згідно з результатами щорічного дослідження EY "Кращий роботодавець на думку студентів", понад 90% опитаних студентів назвали можливості кар'єрного росту найважливішим фактором привабливості роботодавців у 2013 році. Крім того, респонденти серед факторів, які значно впливають на вибір ними роботодавця, відзначили: особистісний та професійний ріст, рівень заробітної плати, можливості отримання міжнародного досвіду та імідж компанії на ринку. До того ж, майже 80% студентів розглядають офіційне оформлення трудових відносин як важливий критерій вибору потенційного місця роботи.
Інтернет-ресурси є найпопулярнішим джерелом інформації про роботодавців серед студентів і молодих фахівців. З них найчастіше використовуються портали з працевлаштування - їх згадали понад 80% респондентів. Крім того, дуже важливим онлайн-джерелом інформації є корпоративні сайти - майже 65% респондентів відвідують їх з метою пошуку інформації про роботодавців і можливості працевлаштування.

Право на додаткову пільгу
Громадянин, який одночасно з доходами у вигляді пенсії з Пенсійного фонду України отримує доходи у вигляді заробітної плати, має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги за умови дотримання вимог п.169.1 ст.169 Податкового кодексу України. При цьому заробітна плата платника податку, нарахована протягом звітного податкового місяця, не повинна перевищувати граничний розмір доходу, який дає право на отримання податкової соціальної пільги. У 2014 році розмір заробітної плати, що дає право на податкову соціальну пільгу, становить – 1710 грн.
Податкова соціальна пільга застосовується до нарахованого платнику податку місячного доходу у вигляді заробітної плати тільки за одним місцем його нарахування (виплати).
Платник податку на доходи фізичних осіб подає роботодавцю заяву про самостійне обрання місця застосування податкової соціальної пільги.
Водночас згідно з пп.169.2.3 п.169.2 ст.169 Податкового кодексу податкова соціальна пільга не може бути застосована до:
* доходів платника податку, інших ніж заробітна плата;
* заробітної плати, яку платник податку протягом звітного податкового місяця отримує одночасно з доходами у вигляді стипендії, грошового чи майнового (речового) забезпечення учнів, студентів, аспірантів, ординаторів, ад’юнктів, військовослужбовців, що виплачуються з бюджету;
* доходу самозайнятої особи від провадження підприємницької діяльності, а також іншої незалежної професійної діяльності.
Платники податку, які мають право на податкову соціальну пільгу, та розміри податкових соціальних пільг визначені у ст.169 Податкового кодексу.

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Новини

21/10/2014 17 : 26

Фактами рейдерских захватов предприятий сегодня, к сожаленью, мало кого удивишь.

30/05/2014 15 : 21

У неділю 25 червня країна обирала Президента.

30/05/2014 15 : 15

Вітання Петру Порошенку почали надходити відразу після озвучення даних екзит-полів. Причому не тільки з боку конкурентів, а й майже з усіх світових столиць.

30/05/2014 14 : 57

Молодіжний тренд
Право на додаткову пільгу

30/05/2014 14 : 55

Люди проголосували за визначеність, передбачуваність та замирення країни, припинення протистояння

16/05/2014 11 : 38

Нинішні військові зіткнення на Сході країни деякі воєнні експерти назвали «гібридною війною», оск

16/05/2014 11 : 35

Після псевдореферендумів на Донбасі, які виглядали ще більш карикатурно, ніж аналогічна операція

16/05/2014 11 : 31

Оздоровлення економіки
Втрата банків
Спрощення для долара
Омбудсмен для бізнесу

16/05/2014 11 : 25

Стрімкість і глибина трансформаційних змін на світовій арені, в епіцентрі яких несподівано опинил

10/05/2014 13 : 40

Найрезонанснішими подіями останніх днів, безумовно, стала масова загибель людей минулої пятниці в