КОМАНДА НАРОДНИКІВ ПРОДОВЖУЄ ВПЕВНЕНО ПЕРЕМАГАТИ!

Під час позачергових місцевих виборів 25 травня 2014 року впевнену перемогу у виборчих перегонах отримали четверо членів Народної Партії. Так, сільським головою с. Киянка Ємільчинського району Житомирщини обрано Криницького Анатолія Миколайовича, сільським головою с. Грушівка Березнівського району Рівненщини – Чернюшка Івана Миколайовича, сільським головою с. Лузанівка Кам’янського району Черкащини – Миколаєнка Сергія Ігоровича та сільським головою с. Стара Басань Бобровицького району Чернігівщини обрано Єреп Лідію Олексіївну.

ПЕРЕРАХУВАТИ ПЕНСІЮ

Працюючі пенсіонери мають можливість кожні два роки здійснювати перерахунок пенсії. Відповідно до ч. 4 ст. 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», якщо застрахована особа після призначення пенсії продовжувала працювати, перерахунок пенсії проводиться з урахуванням не менше 24 місяців страхового стажу після її призначення (попереднього перерахунку) незалежно від перерв у роботі.

УКРАЇНЦЯМ ДОЗВОЛИЛИ ВІДМОВЛЯТИСЯ ВІД КРЕДИТІВ

Якщо банк не погодив підвищення ставки, кредитний поручитель може відмовитися від своїх гарантій. Верховний суд підказав, як людям позбутися кредитного поручительства і зменшити платіж банку.

ЗАРАДИ ПЕНСІОНЕРІВ ПОЖЕРТВУЮТЬ БЕЗРОБІТНИМИ?

Відрахування до Пенсійного фонду збільшать ще на 1,1%, а на страхування від безробіття – зменшать.

ВТОРГНЕННЯ РУЙНУЄ ЕКОНОМІКУ

2 березня по всьому світу впав курс на цінні папери. Причина цього стану – занепокоєння з приводу вторгнення російських військ у Крим. Індекс Української біржі теж обвалився до 10%. Експерти також припускають, що в разі ескалації військового конфлікту з Росією НБУ може ввести нові обмеження.
Капіталовкладники на світових біржах почали продавати свої цінні папери насамперед в Азії, а пізніше ця тенденція поширилася на європейські та американські біржі. Загалом ціни знизилися на один відсоток.

ЗА НОВИМИ ПРАВИЛАМИ

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк 3 березня на зустрічі з Європейською бізнес-асоціацією розповів, як нова влада збирається будувати взаємини з українським бізнесом та озвучив основні пріоритети в економічній політиці на найближчі місяці.

Право власності недоторканне. Власність буде захищена, але це зобов'язує і бізнес. Уряд зробить усе, щоб бізнес заробляв, платив податки, створював робочі місця й виконував соціальні програми.

Сторінки

Новини

21/10/2014 17 : 26

Фактами рейдерских захватов предприятий сегодня, к сожаленью, мало кого удивишь.

30/05/2014 15 : 21

У неділю 25 червня країна обирала Президента.

30/05/2014 15 : 15

Вітання Петру Порошенку почали надходити відразу після озвучення даних екзит-полів. Причому не тільки з боку конкурентів, а й майже з усіх світових столиць.

30/05/2014 14 : 57

Молодіжний тренд
Право на додаткову пільгу

30/05/2014 14 : 55

Люди проголосували за визначеність, передбачуваність та замирення країни, припинення протистояння

16/05/2014 11 : 38

Нинішні військові зіткнення на Сході країни деякі воєнні експерти назвали «гібридною війною», оск

16/05/2014 11 : 35

Після псевдореферендумів на Донбасі, які виглядали ще більш карикатурно, ніж аналогічна операція

16/05/2014 11 : 31

Оздоровлення економіки
Втрата банків
Спрощення для долара
Омбудсмен для бізнесу

16/05/2014 11 : 25

Стрімкість і глибина трансформаційних змін на світовій арені, в епіцентрі яких несподівано опинил

10/05/2014 13 : 40

Найрезонанснішими подіями останніх днів, безумовно, стала масова загибель людей минулої пятниці в