ЗА НОВИМИ ПРАВИЛАМИ

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк 3 березня на зустрічі з Європейською бізнес-асоціацією розповів, як нова влада збирається будувати взаємини з українським бізнесом та озвучив основні пріоритети в економічній політиці на найближчі місяці.

Право власності недоторканне. Власність буде захищена, але це зобов'язує і бізнес. Уряд зробить усе, щоб бізнес заробляв, платив податки, створював робочі місця й виконував соціальні програми.

Енергетичні компанії будуть приватизовані. Уряд розглядає можливість приватизації енергетичного сектора на прозорих аукціонах. Це стосується Чорноморнафтогазу та інших компаній, які є частиною НАК «Нафтогаз України». Приватизація сприятиме припиненню корупції в державному енергетичному секторі. Кабмін зосередиться на реформуванні Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики.

Валютний ринок має заспокоїтися, а рефінансування банків буде обмежено для виключення спекуляцій на міжбанку. Уряд планує стримування надмірних валютно-курсових коливань у разі поповнення золотовалютних резервів.

Уряд виконає всі вимоги МВФ, а для цього доведеться провести дуже жорсткі реформи, які торкнуться насамперед соціального сектора.

Міністерство доходів і зборів ліквідовано, замість нього будуть відновлені Державна податкова адміністрація та Держмитслужба. Керуватимуть цими службами люди не з системи, а фахівці із західною освітою, зі знаннями в податковій і митній сферах.

Кабінет Міністрів України буде проводити секвестр бюджету, оскільки попередній бюджет був сформований на нереальних макроекономічних показниках та на нереальних доходах держбюджету. За попередніми оцінками, мова може йти про скорочення держбюджету на 65-80 млрд грн.

Уряд розглядає можливість випуску облігацій на суму відшкодувань податку на додану вартість. Це не будуть казначейські зобов'язання, які попередній уряд викуповував за 50% вартості. Це будуть класичні державні зобов'язання, як облігації внутрішньої державної позики.

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

Новини

30/05/2014 15 : 21

У неділю 25 червня країна обирала Президента.

30/05/2014 15 : 15

Вітання Петру Порошенку почали надходити відразу після озвучення даних екзит-полів. Причому не тільки з боку конкурентів, а й майже з усіх світових столиць.

30/05/2014 14 : 57

Молодіжний тренд
Право на додаткову пільгу

30/05/2014 14 : 55

Люди проголосували за визначеність, передбачуваність та замирення країни, припинення протистояння

16/05/2014 11 : 38

Нинішні військові зіткнення на Сході країни деякі воєнні експерти назвали «гібридною війною», оск

16/05/2014 11 : 35

Після псевдореферендумів на Донбасі, які виглядали ще більш карикатурно, ніж аналогічна операція

16/05/2014 11 : 31

Оздоровлення економіки
Втрата банків
Спрощення для долара
Омбудсмен для бізнесу

16/05/2014 11 : 25

Стрімкість і глибина трансформаційних змін на світовій арені, в епіцентрі яких несподівано опинил

10/05/2014 13 : 40

Найрезонанснішими подіями останніх днів, безумовно, стала масова загибель людей минулої пятниці в

10/05/2014 11 : 17

30 квітня у Спілці журналістів відбулася прес-конференція ініціативної групи «Перше грудня» для З