______________________________________ ПОЗА ПОЛІТИКОЮ ______________________________________

СВІТ ТЕАТРУ І КІНО ЮРІЯ ПОТАПЕНКА

В одному з попередніх номерів газети ми писали про прем’єру вистави „Всі миші люблять сир”, постановку якої в Київському драматичному театрі „Браво” здійснив актор та режисер Юрій Потапенко. Раніше в нього вже було кілька постановок та акторських робіт у цьому театрі, а також десятки ролей у Київському академічному молодому театрі, Малому драматичному театрі, багатьох фільмах та серіалах. А про професію актора Юрій мріяв ще з дитинства, навіть був одним із творців вистави „Попелюшка” у шкільному театрі.

КНИЖКИ ПРО МИНУЛЕ

Книжковий ринок у країні пожвавлюється двічі на рік: перед Форумом видавців у Львові та перед «Книжковим Арсеналом» у Києві.
Але цьогоріч навіть на «Арсеналі», який нещодавно завершився, нових видань виявилося негусто. Проте якщо зважити на той факт, що книжковий ринок в Україні від початку року взагалі майже завмер, то навіть ті кілька десятків книжок, які з’явилися днями, вже можна вважати подією.

НА ІМЕНИНИ ДО ВИДАТНОГО ЗЕМЛЯКА

Мистецько-концертний центр імені Івана Козловського можна сміливо назвати творчою лабораторією Національної оперети України. А частина мистецьких проектів, які розпочинають тут своє життя, можливо, стане відомою не лише в столиці, а й навіть за межами нашої країни. Один з таких цікавих проектів – концерт „Співають тенори України”, що був присвячений 114-й річниці від дня народження Івана Козловського.

"МЕЖИГІР'Я. БАТІНА ХАТА" ТА "САМООБОРОНА"

Два нових фільми з документальної серії про Майдан "Зима, що нас змінила" вже показали по телебаченні. Це "Межигір'я. Батіна хата" про шокуючу розкіш маєтку Віктора Януковича та "Самооборона" про формування загонів охорони Майдану.

НЕ ПРО ПОЛІТИКУ

До кабінету державного службовця не найнижчого рівня заходить чарівна незнайомка і стверджує, що вона чекає дзвінка з телефону власника цього кабінету. Що можна чекати від такої непроханої гості? Може, її краще відразу виставити за двері, допоки вона не стала звинувачувати чиновника у корупції, конформізмі, зраді батьківщині чи навіть екстремізмі? Однак хіба потрапляє хтось до міністерства випадково?

Сторінки

Новини

21/10/2014 17 : 26

Фактами рейдерских захватов предприятий сегодня, к сожаленью, мало кого удивишь.

30/05/2014 15 : 21

У неділю 25 червня країна обирала Президента.

30/05/2014 15 : 15

Вітання Петру Порошенку почали надходити відразу після озвучення даних екзит-полів. Причому не тільки з боку конкурентів, а й майже з усіх світових столиць.

30/05/2014 14 : 57

Молодіжний тренд
Право на додаткову пільгу

30/05/2014 14 : 55

Люди проголосували за визначеність, передбачуваність та замирення країни, припинення протистояння

16/05/2014 11 : 38

Нинішні військові зіткнення на Сході країни деякі воєнні експерти назвали «гібридною війною», оск

16/05/2014 11 : 35

Після псевдореферендумів на Донбасі, які виглядали ще більш карикатурно, ніж аналогічна операція

16/05/2014 11 : 31

Оздоровлення економіки
Втрата банків
Спрощення для долара
Омбудсмен для бізнесу

16/05/2014 11 : 25

Стрімкість і глибина трансформаційних змін на світовій арені, в епіцентрі яких несподівано опинил

10/05/2014 13 : 40

Найрезонанснішими подіями останніх днів, безумовно, стала масова загибель людей минулої пятниці в