ВОЛОДИМИР ТЕТЕРУК

______________________________________________
головний редактор газети "Народна"

Подвійні стандарти

Цього тижня інтернет-видання lb.ua розповсюдило інформацію, де представники однієї міжнародної транснаціональної корпорації знову застерігають Україну щодо можливості запровадження проти неї санкцій через недотримання законодавства щодо захисту інтелектуальної власності.

ЗНОВУ НАПАД НА ЖУРНАЛІСТА

Цього разу жертвою нападників став виконавчий секретар Київської міської організації Незалежної медіа-профспілки Георгій Ерман. Злочинців було п’ятеро. Що характерно - нападники вимагали від журналіста вигукувати на відеокамеру націоналістичні гасла та погрожували розправою за те, що він нібито ображав у своїх статтях націоналістів.

КИЇВСЬКІ ВИБОРИ: ситуація зрозуміла, але якось „по-дебільному написана”...

Пам’ятаєте робочий запис відеозвернення колишнього кандидата в мери Харкова Михайла Добкіна до своїх виборців? Там, де він скаржився, що текст його виступу „по-дебільному написаний”...

ГЕОРГІЙ ПОЧЕПЦОВ: „Якщо немає ворога зовнішнього, необхідно створити ворога внутрішнього”

Своєрідного апогею „антифашистська” істерія досягла на мітингу опозиції 18 травня, коли бритоголові молодики в спортивних штанях, які зовні мов дві краплі води нагадували російських скінхедів-неофашистів, озвіріло напали на журналістів та учасників мітингу. Цікаво, що прийшли бритоголові гопники з так званого антифашистського мітингу, який паралельно відбувався на Європейській площі в Києві. Цікаво, міліція навіть і пальцем не поворухнула, щоб затримати нападників.

ДІАГНОЗ: „ВСІ НА БОРОТЬБУ З ФАШИЗМОМ!”

Перший міністр оборони США Джеймс Форрестол боявся радянської військової загрози. Згодом його фобії почали так прогресувати, що довелося затятого вояка відсторонити від посади й примусово відправити до психіатричного відділення військового шпиталю. Інтенсивне лікування зрештою мало що дало: Форрестолу всюди стали ввижатися радянські війська.

Tags: 

ОЛЕКСАНДР МАЗУРЧАК: „Щоб паркувальний сервіс ефективно працював, потрібні не лише паркомати, а й відповідальність за порушення правил паркування”

Дохід від паркувального сервісу в столиці на 2013 рік запланований на рівні 30 мільйонів гривень. Водночас, на думку незалежних експертів, реальний прибуток від цього бізнесу становить майже 450 мільйонів грн. Це підтверджують і мої особисті спостереження. Скажімо, на паркувальному майданчику біля Національного театру ім. Івана Франка може розміститися щонайменше 100 автомобілів. Тут „працюють” одночасно декілька паркувальників. Вони одразу вимагають 30 гривень (приблизний час вистави) і вже о сьомій годині ве

Сторінки

Новини

21/10/2014 17 : 26

Фактами рейдерских захватов предприятий сегодня, к сожаленью, мало кого удивишь.

30/05/2014 15 : 21

У неділю 25 червня країна обирала Президента.

30/05/2014 15 : 15

Вітання Петру Порошенку почали надходити відразу після озвучення даних екзит-полів. Причому не тільки з боку конкурентів, а й майже з усіх світових столиць.

30/05/2014 14 : 57

Молодіжний тренд
Право на додаткову пільгу

30/05/2014 14 : 55

Люди проголосували за визначеність, передбачуваність та замирення країни, припинення протистояння

16/05/2014 11 : 38

Нинішні військові зіткнення на Сході країни деякі воєнні експерти назвали «гібридною війною», оск

16/05/2014 11 : 35

Після псевдореферендумів на Донбасі, які виглядали ще більш карикатурно, ніж аналогічна операція

16/05/2014 11 : 31

Оздоровлення економіки
Втрата банків
Спрощення для долара
Омбудсмен для бізнесу

16/05/2014 11 : 25

Стрімкість і глибина трансформаційних змін на світовій арені, в епіцентрі яких несподівано опинил

10/05/2014 13 : 40

Найрезонанснішими подіями останніх днів, безумовно, стала масова загибель людей минулої пятниці в