______________________________________ У ФОКУСІ ____________________________________

Так говорите, бизнес климат улучшается?

Фактами рейдерских захватов предприятий сегодня, к сожаленью, мало кого удивишь. Тем не менее каждый подобный факт, без надлежащей правовой и общественной реакции, становится очередным опасным элементом, прочно цементирующим всеукраинское коррупционно-криминальное гнездо. Особенно настораживает то, что часто в подобные захватнические действия оказываются втянутыми силовые структуры. То есть те, кто по долгу службы должен как раз и бороться с подобными преступлениями.

Tags: 

ТВІЙ ВИБІР, УКРАЇНЕЦЬ!

У неділю 25 червня країна обирала Президента. Також цього дня в деяких населених пунктах країни відбулися місцеві вибори. Загальна явка виборців (трохи більше 60 % голосів) виявилась дещо нижчою, ніж раніше.

Tags: 

П’ЯТИЙ ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ: ПЕРЕДБАЧЕНИЙ ГАРАНТ - ДЛЯ ПІДДАНИХ, НЕСПОДІВАНИЙ ПРЕЗЕНТ – ДЛЯ ВОРОГІВ?..

Вітання Петру Порошенку почали надходити відразу після озвучення даних екзит-полів. Причому не тільки з боку конкурентів, а й майже з усіх світових столиць.

Tags: 

ВОЛОДИМИР ЛИТВИН: «Народ свою позицію висловив – чітко й однозначно»

Люди проголосували за визначеність, передбачуваність та замирення країни, припинення протистояння й конфліктів, збереження цілісності України. Причому поступили відповідально – вибори президента відбулися в один захід.
Правда, цьому «допомогли» й сепаратисти та їхні натхненники – всередині держави та за її межами. Вибори зірвати їм не вдалося, проте своїми діями зменшили явку виборців, у Луганській та Донецькій областях вони були значною мірою унеможливлені, що й зіграло на користь П.Порошенка, позбавило наше суспільство ще трьох тижнів очікувань остаточного результату.

Tags: 

НА ЄВРОПУ РОЗРАХОВУЙ, АЛЕ Й САМ НЕ ЗДАВАЙСЯ!..

Нинішні військові зіткнення на Сході країни деякі воєнні експерти назвали «гібридною війною», оскільки вона має ознаки громадянського протистояння між центральною владою й сепаратистами на місцях та приклади боротьби наших силовиків з диверсантами-найманцями. До того ж вона триває за міцної артпідготовки потужної інформаційної машини Кремля. Протистояти агресії може лише наша єдність – переконана більшість наших законодавців, зокрема й голова оборонного профільного комітету Володимир Литвин.

У ПОШУКАХ РЕЦЕПТІВ ПРОТИ СЕПАРАТИЗМУ

Після псевдореферендумів на Донбасі, які виглядали ще більш карикатурно, ніж аналогічна операція в Криму, цієї середи у Верховній Раді України відбувся загальнонаціональний круглий стіл, на якому представники нашої політичної, громадської, духовної та наукової еліти намагалися запропонувати різноманітні способи деескалації напруги на Сході. А загалом після тривалої святкової перерви законодавці вирішили попрацювати в пленарному режимі два тижня поспіль, аж до дня президентських виборів. Щоправда, останній чинник суттєво впливає на характер парламентських дискусій...

Сторінки

Новини

21/10/2014 17 : 26

Фактами рейдерских захватов предприятий сегодня, к сожаленью, мало кого удивишь.

30/05/2014 15 : 21

У неділю 25 червня країна обирала Президента.

30/05/2014 15 : 15

Вітання Петру Порошенку почали надходити відразу після озвучення даних екзит-полів. Причому не тільки з боку конкурентів, а й майже з усіх світових столиць.

30/05/2014 14 : 57

Молодіжний тренд
Право на додаткову пільгу

30/05/2014 14 : 55

Люди проголосували за визначеність, передбачуваність та замирення країни, припинення протистояння

16/05/2014 11 : 38

Нинішні військові зіткнення на Сході країни деякі воєнні експерти назвали «гібридною війною», оск

16/05/2014 11 : 35

Після псевдореферендумів на Донбасі, які виглядали ще більш карикатурно, ніж аналогічна операція

16/05/2014 11 : 31

Оздоровлення економіки
Втрата банків
Спрощення для долара
Омбудсмен для бізнесу

16/05/2014 11 : 25

Стрімкість і глибина трансформаційних змін на світовій арені, в епіцентрі яких несподівано опинил

10/05/2014 13 : 40

Найрезонанснішими подіями останніх днів, безумовно, стала масова загибель людей минулої пятниці в