ОЛЕКСАНДР ВОРОНІН
______________________________________________
політоглядач, репортер, рецензент

НА ЄВРОПУ РОЗРАХОВУЙ, АЛЕ Й САМ НЕ ЗДАВАЙСЯ!..

Нинішні військові зіткнення на Сході країни деякі воєнні експерти назвали «гібридною війною», оскільки вона має ознаки громадянського протистояння між центральною владою й сепаратистами на місцях та приклади боротьби наших силовиків з диверсантами-найманцями. До того ж вона триває за міцної артпідготовки потужної інформаційної машини Кремля. Протистояти агресії може лише наша єдність – переконана більшість наших законодавців, зокрема й голова оборонного профільного комітету Володимир Литвин.

У ПОШУКАХ РЕЦЕПТІВ ПРОТИ СЕПАРАТИЗМУ

Після псевдореферендумів на Донбасі, які виглядали ще більш карикатурно, ніж аналогічна операція в Криму, цієї середи у Верховній Раді України відбувся загальнонаціональний круглий стіл, на якому представники нашої політичної, громадської, духовної та наукової еліти намагалися запропонувати різноманітні способи деескалації напруги на Сході. А загалом після тривалої святкової перерви законодавці вирішили попрацювати в пленарному режимі два тижня поспіль, аж до дня президентських виборів. Щоправда, останній чинник суттєво впливає на характер парламентських дискусій...

СВЯТА – НАГОДА ДЛЯ ЗЛОЧИНІВ...

Найрезонанснішими подіями останніх днів, безумовно, стала масова загибель людей минулої пятниці в Одесі та перехід антитерористичної операції на Донбасі в більш активну фазу, що дало привід для критики дій наших силовиків. Сепаратисти звинувачують владу за надмірну жорстокість, патріоти - за нерішучість. Подібні оцінки плюс президентська кампанія вплинули й на парламент, де цього вівторка відбулося закрите засідання з питань оборони та нацбезпеки.

МІЛІТАРНИЙ ГРАФІК СТРАСНОГО ТИЖНЯ

Весь тиждень громаду трясло від хроніки сепаратистських повідомлень: то в одному, то в іншому місті Сходу країни захоплювалися адміністративні приміщення місцевого самоврядування та регіональні підрозділи державних установ центральних органів влади. Самозванці, окрім зміни символіки на будівлях, проголошували себе легітимними керівниками самопроголошених територіальних одиниць.

«РОСІЙСЬКА ВЕСНА» ІЗ АКЦЕНТОМ ОПРИЧНИНИ…

«Краща оборона – наступ», мабуть, за такою стратегією діє російська влада. Незважаючи на міжнародний осуд та санкції, застосовані всесвітніми та європейськими інституціями до Москви, Кремль всіляко намагається розбурхати обстановку.

ПРЕЗИДЕНТСЬКА КАМПАНІЯ НА ТЛІ ВІЙСЬКОВОЇ…

Початок нинішньої президентської виборчої кампанії в Україні відбувається в контексті загрозливих для нашого суспільства викликів: анексії Криму з боку сусідів із перспективою поширення агресії на решту нашої території, прагненням нової виконавчої влади одержати допомогу з-за кордону, конфліктами не тільки серед політичної еліти, а й учорашніх активістів Майдану…

Сторінки

Новини

21/10/2014 17 : 26

Фактами рейдерских захватов предприятий сегодня, к сожаленью, мало кого удивишь.

30/05/2014 15 : 21

У неділю 25 червня країна обирала Президента.

30/05/2014 15 : 15

Вітання Петру Порошенку почали надходити відразу після озвучення даних екзит-полів. Причому не тільки з боку конкурентів, а й майже з усіх світових столиць.

30/05/2014 14 : 57

Молодіжний тренд
Право на додаткову пільгу

30/05/2014 14 : 55

Люди проголосували за визначеність, передбачуваність та замирення країни, припинення протистояння

16/05/2014 11 : 38

Нинішні військові зіткнення на Сході країни деякі воєнні експерти назвали «гібридною війною», оск

16/05/2014 11 : 35

Після псевдореферендумів на Донбасі, які виглядали ще більш карикатурно, ніж аналогічна операція

16/05/2014 11 : 31

Оздоровлення економіки
Втрата банків
Спрощення для долара
Омбудсмен для бізнесу

16/05/2014 11 : 25

Стрімкість і глибина трансформаційних змін на світовій арені, в епіцентрі яких несподівано опинил

10/05/2014 13 : 40

Найрезонанснішими подіями останніх днів, безумовно, стала масова загибель людей минулої пятниці в